مقالات آموزشی RC

آشنایی و مقایسه دو مدل Mcd RR5و Mcd W5 + فیلم

در این مقاله می خواهیم به معرفی و مقایسه دو مدل معروف RR5 و W5 از کمپانی  Mcd بپردازیم. آشنایی کامل با ویژگی ها و مشخصات فنی این دو مدل بی نظیر به همراه عکس و فیلم از محتویات این مقاله می باشد.

معرفی پورشه مسابقه مدل hpi rs4 sport 3 flux

جدیدترین تولید شرکت اچ پی ای در کلاس آنرود و از نوع الکتریکی میباشد که طبق ادعای سازنده تا ۷۰ مایل (حدودا ۱۱۲ کیلومتر) سرعت میگیرد و در این ماشین از سیستم انتقال نیرو شفت درایو استفاده شده که مشکل سنگ ریزه…

آشنایی کامل با هلی کوپتر رادیو کنترل + فیلم پرواز

هلی کوپتر وسیله بسار جذابی هست و هر وقت شما اقدام به پروازش کنید مطمئناً شاهد ازدحام جمعیت در اطرافتون و سوال های متعدد اونها خواهید بود اما قبل از خرید یک مدل خاص باید اطلاعاتی در مورد این وسیله پرنده داشته باشید ….

ساخت گلایدر باچوب بالسا + نقشه ساخت

مقاله ای بینظیر درباره ساخت گلایدر همراه با نقشه ساخت و عکس از مراحل ساخت این گلایدر دو منظوره.سعی خواهم کرد برای آموزش بهتر از تصاویر بیشتر استفاده شود ابتدا برش چوبها را میبینیم و بعد اتصالات آن را….

معرفی باگی RC8.2 کمپانی تیم اسوشیتد

این باگی RC8.2 نام دارد که بیش از یک سال هست در مسابقات جهانی توسط رانندگان بزرگی حضور داره و افتخارات زیادی از جمله قهرمانی مسابقات Dirt چلنج آمریکا (بزرگترین مسابقه در آمریکا) در سال ۲۰۱۳ داره. در این مقاله به معرفی این مدل می پردازیم….

معرفی و اسمبل هواپیمای EDGE 540T 60 + فیلم

در این مقاله با ارائه فیلم و عکس از روند اسمبل می خواهیم به معرفی مدل EDGE 540T 60 یکی از هواپیمای معروف کمپانی اکستریم بپردازیم.یکی از زیباترین تریم های کمپانی اکستریم فلایت برای این مدل ۳D که البته در ۲ رنگ موجود میباشد هر دو رنگ متفاوت از هم و زیبایی خود را یدک میکشند مدل انتخابی ما تریم RED BLU WITHE  است.

آشنایی با پهپاد های نظامی ایران و مقایسه با برترین های جهان

در این مقاله با ارائه عکس و توضیحات فنی انواع پهپاد اسرائیلی ، فرانسوی ، انگلیسی و آمریکایی را معرفی می کنیم و با نمونه ایرانی این پهپاد های جاسوسی – نظامی به مقایسه می پردازیم…..

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

ارسال یک نظر