تاریخچه فروشگاه ماشینک:

درباره ماشینک بیشتر بدانید:

این فروشگاه در سال ۱۳۸۶، واردات (از کشور امارات متحده عربی) , فروش و خدمات پس فروش اسباب بازی ( به صورت اختصاصی ماشین سوختی) در استان فارس ، بوشهر و استان های همجوار را شروع کرد.

پس از آن در سال ۱۳۹۳‍‍‍ٰ با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان ما و با توجه به اینکه همگی در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگی های مراحل خرید یا فروش اسباب بازی در شکل سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی می دانیم که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید در بازار و دسترسی به همه ی گزینه های موجود جهت انتخاب کاری بس پر دغدغه، زمان بر، و گیج کننده است ، بر آن شدیم با ایجاد و راه اندازی فروشگاه مجازی ماشینک با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید اسباب بازی، شما را یاری کنیم تا با کمترین دردسر “بیابید” آنچه میخواهید.

ماشینک توسط جمعی دو نفره کار خود را آغاز کرد. به لطف اعتماد شما امروز ماشینک به بزرگترین وارد و عرضه کننده ی اسباب بازی در جنوب کشور تبدیل شده است. 

فروشگاه اینترنتی ماشینک

حمل و نقل رایگان برای شیراز

حمل و نقل کاملاً رایگان برای شهر شیراز در کمتر از ۲۴ ساعت….

پرداخت هنگام تحویل

محصول مورد نظرتان را سفارش دهید و در منزل یا محل کارتان بعد از تحویل کالا وجه را پرداخت کنید.

امکان خرید از طریق ارسال پیامک

برای خرید فقط کافیست کد محصول را به شماره ۳۰۰۰۷۲۹۰۰۰۰۲۱۶ ارسال کنید، فرآیند خرید بعد از آن بصورت اتوماتیک و خیلی آسان انجام می شود.

سوالات متداول:

کیفیت محصولات فروشگاه ماشینک چگونه است؟

تمامی محصولات فروشگاه ماشینک اصلی بوده و با توجه به خرید از کمپانی های معتبر این محصولات از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند.

زمان دریافت محصولات از طریق پست چقدر است؟

در شهر شیراز زمان دریافت محصول خریداری شده کمتر از ۲۴ ساعت می باشد.

این زمان برای شهر های دیگر استان فارس ۳۶ ساعت و برای سر تا سر ایران ۳ الی ۴ روز می باشد.

گارانتی تعویض محصولات فروخته شده؟

در صورت تمایل مشتریان این فروشگاه قبل از ارسال محصول اقدام به تست محصول می کند.

سلامت محصولات توسط فروشگاه گارانتی می باشد و در صورتیکه محصول معیوب بدست مشتری برسد این فروشگاه اقدام به تعویض جنس فروخته شده می کند.

تماس با ما